„Mașină de găurit și înșurubat Makita 6408” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Aspirator cu acumulator Bosch UniversalVac 12
253,00 lei – 436,00 leiInterval de prețuri: 253,00 lei până la 436,00 lei
Bosch – Aspiratorul manual puternic cu acumulator, pentru o gamă variată de aplicaţii
| Tensiunea acumulatorului | 12,0 V |
| Volum rezervor (brut) | 0.38 l |
| Presiune de ventilaţie max. (turbină) | 5 kPa |
SKU: Nu se aplică
Categorii: Aspiratoare, Scule electrice
Etichete: aspirator, aspirator Bosch, Bosch
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Tensiunea acumulatorului | 12,0 V |
| Compatibilitate acumulator | 12V POWER FOR ALL |
| Capacitate acumulator | 2,0 Ah |
| Presiune de ventilaţie max. (turbină) | 5 kPa |
| Flux volumic maxim (turbină) | 1 l/s |
| Durată de funcţionare | 2.0 Ah/17 min |
| Volum rezervor (brut) | 0.38 l |
| Greutatea maşinii cu acumulator | 1,00 kg |
| Subdiviziune categorie de produse | Aspirator cu funcţionare uscată cu acumulator |
| Recomandare acumulator | >= 1,5 Ah |
| Greutate incl. ambalaj | 1,46 kg |
| Greutate excl. acumulator | 0,8 kg |
| Nivel de zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 67,5 dB(A); nivel putere sonoră 79 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
| Dimensiuni ambalaj (lungime) | 397 mm |
| Dimensiuni ambalaj (lăţime) | 140 mm |
| Dimensiuni ambalaj (înălţime) | 231 mm |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x Î) | 397 x 140 x 231 mm |
Funcții
| 12 V | ✓ |
| Tehnologia acumulatorilor litiu-ion | ✓ |
Informații privind zgomotele/vibrațiile
| Nivel presiune sonoră | 67.5 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 79 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Alimentare curte | acumulator |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | 1 x acumulator PBA 12V 2.0Ah + Încărcător GAL 1210 CV, Fără acumulator + fără încărcător |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aspirator cu acumulator Bosch UniversalVac 12”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.