Detector Bosch GMS 120-27
448,00 lei – 526,00 leiInterval de prețuri: 448,00 lei până la 526,00 lei
Bosch – Clar şi simplu: scanerul intuitiv de perete care face invizibilul vizibil
| Adâncime de detectare maximă | 120 mm |
| Tehnologie radar Bosch | nu |
| Obiecte detectabile | metale magnetice (de ex. fier) metale nemagnetice (de ex. cupru) cabluri sub tensiune substructuri de lemn |
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Tehnologie radar Bosch | nu |
| Obiecte detectabile | metale magnetice (de ex. fier) metale nemagnetice (de ex. cupru) cabluri sub tensiune substructuri de lemn |
| Adâncime de detectare maximă | 120 mm |
| Adâncime de detectare, metal magnetic, max. | 100 mm |
| Adâncime de detectare, metal nemagnetic, max. | 120 mm |
| Adâncime de detectare, cabluri sub tensiune, max. | 50 mm |
| Adâncime de detectare, substructuri de lemn, max. | 30 mm |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 54 |
| Identificare material | Metal magnetic Metal nemagnetic Cablu sub tensiune Material nemetalic |
| Alimentare curent electric | 2 x 1,5 V LR6 (AA) 2 x acumulatori de 1,2 V HR6 (AA) 1 x acumulator litiu-ion BA 3.7V 1.0Ah |
| Greutate, aprox. | 0.29 kg |
| Funcţie suplimentară | Orificiu de marcare |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | Cu 2 baterii 1,5 V LR6 (AA), Cu BA 3.7V 1.0Ah A şi cablu USB-C® |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Detector Bosch GMS 120-27”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
Camera termica Bosch GTC 400 C
4.779,00 lei – 4.944,00 leiInterval de prețuri: 4.779,00 lei până la 4.944,00 leiOpțiuni










Recenzii
Nu există recenzii până acum.