„Ferăstrău vertical Makita 4329” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Ferastrau pentru metal Bosch GCO 14-24 J
1.299,00 lei
- Capacitate mare de suprasolicitare pentru aplicaţiile cele mai cele mai dificile
- Utilizare cu 20% mai eficientă a discului de tăiere
- Pornire progresivă, lină
SKU: 0601B37200
Categorii: Polizoare, Scule electrice
Etichete: Bosch, ferastrau metal, polizor, polizor Bosch
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Capacitate de tăiere dreptunghi la 0º | 100 x 196 mm |
| Capacitate de tăiere pătrat 0º | 119 x 119 mm |
| Capacitate de tăiere profil în L la 0º | 130 x 130 mm |
| Capacitate de tăiere dreptunghi, înclinare 45º | 107 x 115 mm |
| Capacitate de tăiere pătrat, înclinare 45º | 110 x 110 mm |
| Capacitate de tăiere profil în L, înclinare 45º | 115 x 115 mm |
| Dimensiuni sculă (lăţime x lungime x înălţime) | 256 x 520 x 400 mm |
| Turaţie la mersul în gol | 3.800 rot/min |
| Ø disc de tăiere | 355 mm |
| Gaură disc de tăiere | 25,4 mm |
| Greutate | 18,1 kg |
| Putere nominală | 2.400 W |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 100.5 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 113 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 100,5 dB(A); nivel putere sonoră 113 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Informații suplimentare
| Greutate | 18,5 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Alimentare | cablu |







