„Nivela laser multifunctională Bosch GCL 2-15 G” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Diodă laser | 630 – 650 nm |
| Temperatura de funcţionare | -10 – 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 – 70 °C |
| Clasa laser | 2 |
| Domeniu de lucru, valoare | 20 m |
| Domeniu de lucru | 20 m |
| Domeniu de utilizare cu panou de vizare | 20 m |
| Precizie unghiulară (în. reglaj unghi de 0– 90 °) | ±0,2 mm/m *(*plus deviere în funcţie de utilizare) |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 54 |
| Alimentare curent electric | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Durată de funcţionare, maximă | 18 h în modul cu 2 linii 12 h în modul cu 3 linii |
| Greutate, aprox. | 0.44 kg |
| Proiecţie laser | 3 linii |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Nivela laser pentru faianta si gresie Bosch GTL 3”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Camera termica Bosch GTC 400 C
4.779,00 lei – 4.944,00 leiInterval de prețuri: 4.779,00 lei până la 4.944,00 leiOpțiuni -
Nivela optica Bosch GOL 26 G
927,00 lei – 1.296,00 leiInterval de prețuri: 927,00 lei până la 1.296,00 leiOpțiuni










Recenzii
Nu există recenzii până acum.