Nivela optica Bosch GOL 32 G
1.053,00 lei – 1.418,00 leiInterval de prețuri: 1.053,00 lei până la 1.418,00 lei
Bosch – Robustă şi fiabilă – optim adecvată pentru mediul exterior
| Unitate de măsură | 400 goni |
| Factor de mărire | 32 x |
| Precizie de nivelare | ± 1 mm la 30 m |
SKU: Nu se aplică
Categorii: Nivele automate, Tehnică măsurare
Etichete: Bosch, masurare, nivele optice
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Unitate de măsură | 400 goni |
| Factor de mărire | 32 x |
| Precizie de nivelare | de la ± 1 mm la 30 m |
| Domeniu de lucru, valoare | 120 m |
| Domeniu de lucru | 120 m |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 54 |
| Filet stativ | 5/8″ |
| Temperatura de funcţionare | -10 – 50 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 – 70 °C |
| Greutate, aprox. | 1.5 kg |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | Riglă de măsurare GR 500 Professional + Stativ pentru construcţii BT 160 Professional, Fără riglă de măsurare + Fără stativ pentru construcții |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Nivela optica Bosch GOL 32 G”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.